AKCJE SEZONOWE


REGENERACJA KATALIZATORA ORAZ FILTRA CZĄSTEK STAŁYCH DPF!

serwis scania

serwis scania

scania

Aktualności

10.07.2023


serwis scania

07.03.2021


serwis scania

22.02.2021


NOWA STRONA INTERNETOWA WYPOZYCZALNI SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nowej strony internetowej www.wypozycz.dostawcze.zte.pl naszej wypożyczalni samochodów dostawczych i do skorzystania z promocji na wynajem. Na stronie przedstawiamy informacje o naszej wypożyczalni, pełną ofertę i dane techniczne samochodów wraz z cennikiem. Na stronie również jest możliwość dokonania rezerwacji pojazdu.

Wynajem krótkoterminowy samochodu dostawczego to często najlepsze rozwiązanie dla prowadzonego przez Ciebie biznesu szczególnie, gdy masz do realizacji okresowo duże zlecenie, potrzebę zwiezienia potrzebnych materiałów do produkcji, budowy etc. Masz przed sobą przeprowadzkę, ale nie chcesz korzystać z usług firmy przeprowadzkowej? Remontujesz mieszkanie, budujesz dom? Masz coś do przewiezienia co nie mieści się w Twoim samochodzie?

Adres www.wypozycz.dostawcze.zte.pl jest najlepszą opcją na zrealizowanie swoich najśmielszych planów.

serwis scania

19.01.2021


Remont kapitalny naczepy do transportu ponadnormatywnego.

Ostatnie zlecenie, jakie zostało zrealizowane w naszym serwisie dotyczyło remontu kapitalnego dwunastoletniej naczepy marki Faymonville typu tiefbett. Pierwszy etap dotyczył całkowitego demontażu instalacji pneumatycznej, hydraulicznej i elektrycznej, osi z układem skrętu tak, aby przygotować całą konstrukcję naczepy do oczyszczenia powierzchni poprzez piaskowanie, po którym nastąpiło lakierowanie specjalną farbą podkładową i lakierem o wzmocnionej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne.

serwis scania serwis scania

Równolegle były prowadzone prace remontowe osi, które również zostały wypiaskowane i polakierowane. Gruntowny ich remont objął wymianę tulei zwrotnic, gałek drążków skrętnych, łożysk piast, bębnów, okładzin i rozpieraków hamulcowych, amortyzatorów, poduszek zawieszenia.

serwis scania

Dokonana została wymiana instalacji hydraulicznej, pneumatycznej i elektrycznej

serwis scania
serwis scania

Ostatnim etapem był montaż osprzętu w łabędziej szyi tj. nowe łożysko obrotnicy, siłowniki skrętu, panel sterujący hydrauliką naczepy.

serwis scania
serwis scania

Efekt końcowy remontu:

serwis scania

A tak naczepa prezentuje się w trakcie realizacji pierwszego zlecenia transportowego do Skandynawii.

serwis scania

Tak kompleksowy remont naczepy przywraca jej stan techniczny porównywalny z nową naczepą przy dużo niższym budżecie, dzięki czemu obciążenie finansowe w trakcie jej eksploatacji jest niewspółmiernie niższe niż przy wariancie finansowania nowej naczepy.

Zapraszamy do współpracy w zakresie kompleksowego remontu Państwa naczep!


26.10.2020


Nasz serwis rusza w nowej odsłonie TRUCK.ZTE.PL.

serwis scania

Główną specjalizacją jest obsługa i naprawa pogwarancyjna samochodów ciężarowych marki SCANIA oraz naczep standardowych i specjalistycznych.

Jako partner serwisowy Faymonville zapewniamy naprawy gwarancyjne oraz obsługę naczep do transportu ponadnormatywnego i szkła.

Wieloletnie doświadczenie, umiejętności i wiedza ekspercka naszego zespołu w połączeniu z nowoczesną technologią oraz częściami zamiennymi wiodących producentów dają gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług.

Nasz serwis znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji (przy DK94 pomiędzy A1 i S86).

Zapraszamy!

serwis scania
serwis scania
serwis scaniaZTE Katowice sp. z o.o., ul. Bytomska 39, 41-103 Siemianowice Śląskie, T: 32 2287933, E: serwis@truck.zte.pl
Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 6:00 - 20:00, Sobota: 8:00 - 13:00, Niedziela: Nieczynne

Polityka Prywatności

Akceptujemy płatności kartami:
specjalizacja scania